۰۹۱۲۷۱۴۲۱۲۹
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

با اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی بیشتر آشنا شوید

به جرئت میتوان گفت که با اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی میتوان باعث آشفتگی بصری در خانه شد. چیدمان منزل و نوع قرار گیری وسایل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با الهام گرفتن از معروف ترین انواع دکوراسیون داخلی و همینطور جلوگیری از تکرار اشتباهات ، میتوان خانه ای زیبا داشت. در این مقاله قصد داریم با اشتباهات رایج در دکورسیون داخلی بیشتر آشنا شویم. پس تا انتها همراه ما باشید.

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی

گاهی اوقات اشتباه در دکوراسیون داخلی انرژی‌های منفی را وارد منزل شما می‌کند.  در بحث چیدمان منزل اغلب به آنچه باید انجام شود می‌اندیشیم. اما کنار گذاشتن کارهایی که نباید انجام دهیم نیز در این میان اهمیت دارند. برای مثال گاهی اوقات ما کاملا می‌دانیم که چه نکاتی را باید در ارتباط با دیزاین منزلمان رعایت کنیم، اما نمی‌دانیم که اشتباهات در دکوراسیون داخلی خانه ما چیست و باید به چه مواردی توجه کنیم.

استفاده از مبلمان غیر متناسب

شاید اصلی ترین چیزی که در خانه دیده میشود ، مبلمان است. استفاده از مبلمانی که ظاهر و نمای یکدست با دیگر لوازم داشته باشد ، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. رعایت تناسب در مقدار مبلمان ، رنگبندی مبلمان و همینطور نحوه چیدمان آن از مواردی هستند که ممکن است باعث اشتباه شوند.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید مبلمان منزل خود ، یک تصویر کلی از ظاهر خانه داشته باشید تا بتوانید خرید بهتری را داشته و دکوراسیون بهتری داشته باشید. شما عزیزان اگر قصد خرید ملک زعفرانیه را دارید ، از فایل های ما دیدن نمایید.

انتخاب فرش کوچک

یکی دیگر از اشتباهاتی که در چیدمان خانه اتفاق میوفتد ، انتخاب و استفاده از فرش کوچک نسبت به فضای کلی خانه است. این موضوع بیشتر در اتاق ها به چشم میخورد. به طور کلی میتوان گفت که ابعاد فرش باید به گونه ای باشد که لبه های فرش تا پایه های صندلی رفته.و یا در زیر آن قرار بگیرد.

همچنین برای فرش هایی که زیر میز ناهارخوری قرار میگیرند ، باید ابعاد فرش به گونه ای باشد که در هنگام نشستن پشت میز ، پاها بر روی فرش قرار بگیرد.

وسایل را نزدیک دیوار ها قرار ندهید

شاید شما هم دیده باشید که در بسیاری از خانه ها ، وسایل در اطراف خانه و نزدیک به دیوار چیده شده است. این مورد علاوه بر ظاهر زشت و خسته کننده ، روشی قدیمی بوده و دیگر بعنوان طرحی مدرن مورد استفاده قرار نمیگیرد. برای خرید ملک زعفرانیه ، فایل های املاک شمرون را بررسی کنید.

بهتر است که برای محل قرارگیری لوازم خود در خانه ، یک تصویر کلی تهیه کنید.الزام نیست که لوازم در کنج خانه باشند. از تنوع و خلاقیت برای چیدمان لوازم خود در نقاط مختلف خانه استفاده کنید.

املاک شمرون

در این مقاله به اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی پرداختیم و نکاتی در این باره را بررسی کردیم . شما عزیزان میتوانید با خرید خانه ای زیبا ، کمک فراوانی به دکوراسیون داخلی خود کنید. جهت خرید ملک زعفرانیه ، با مشاورین املاک شمرون در ارتباط باشید. همچنین جهت اطلاع از اخرین اخبار و اطلاعیه های ما ، پیج اینستاگرام املاک شمرون را دنبال نمایید.منتشر شده در ۱۴۰۲/۰۸/۱۶